niedziela, 26 czerwca 2016

Let’s Visit England

W tym miesiącu ujrzał świetło dzienne kolejny podręcznik mojego autorstwa „Let’s Visit England. Photocopiable Resource Book for Teachers”. Długo można by pisać o perypetiach związanych z powstaniem tego dzieła. Dość wspomnieć, że prace toczyły się blisko trzy lata. Podręcznik napisałem we współpracy z utalentowanym Mateuszem Kołodziejczykiem, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.Co znajduje się w podręczniku?
Podręcznik „Let’s Visit England” posiada taki sam układ jak poprzednie książki z serii: każda z piętnastu lekcji mieści się na czterech stronach A4 i nadaje się świetnie do kopiowania.
W książce zamieściliśmy następujące tematy związane z geografią, historią i kulturą Anglii:
1 The Geography of the British Isles
2 The United Kingdom
3 The History of England
4 Education in England
5 English Games
6 English Scientists
7 English Writers
8 English Filmmakers
9 English Bands and Musicians
10 The English Car Industry
11 London
12 Greenwich
13 English Landmarks
14 English Castles
15 English Myths and Legends

Warto wiedzieć, że wszystkie teksty z podręcznika – a jest ich trzydzieści – są nagrane przez native speakera, Russella Prestona, i znajdują się na dołączonej płycie CD Audio.

Czy można obejrzeć podręcznik?
Zachęcam do obejrzenia przykładowej jednostki na Issuu. Osoby posiadające konto na tej stronie mogą również pobrać materiał i wykorzystywać go na swoich zajęciach.


Podręcznik można zakupić u wydawcy w promocyjnej cenie na aukcjach Allegro. Będzie też można nabyć go w księgarniach Edu-Książki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz