czwartek, 28 lipca 2016

Let’s Visit Poland


Wraz z Michałem Kolasą pracujemy nad tytułem, który ma stanowić zamknięcie serii podręczników „Let’s Visit”, czyli książce do kopiowania poświęconej Polsce.
Uważam, że taka publikacja jest bardzo potrzebna, gdyż coraz więcej podróżujemy i coraz częściej kontaktujemy się z osobami z innych krajów. Rozmawiamy z nimi o naszej ojczyźnie i często brakuje nam odpowiedniego języka, by przedstawić choćby najbardziej podstawowe fakty z naszej historii albo opowiedzieć o wspaniałym polskim jedzeniu.Przedsprzedaż
Przewidujemy, że książka ukaże się z końcem września 2016. Na Allegro trwa przedsprzedaż i można już złożyć zamówienie, aby cieszyć się podręcznikiem w promocyjnej cenie 49 zł (zwykła cena detaliczna to 79 zł).


Co znajdzie się w podręczniku?
Podręcznik „Let’s Visit Poland” będzie posiadał taki sam układ jak poprzednie książki z serii – każda z piętnastu lekcji mieści się na czterech stronach A4 i nadaje się świetnie do kopiowania.
W książce zamieściliśmy następujące tematy związane z geografią, historią i kulturą Polski:
1 The Geography of Poland
2 The Republic of Poland
3 The History of Poland
4 Animals and Plants of Poland
5 The Symbols of Poland
6 People of Poland
7 Polish Scientists
8 Polish Customs and Traditions
9 Polish Film-makers
10 Cracow
11 The Wawel Castle
12 Polish Food and Drink
13 Polish Writers and Poets
14 Andrzej Sapkowski
15 Polish Myths and Legends

Warto wiedzieć, że wszystkie teksty z podręcznika – a będzie ich trzydzieści – zostaną nagrane przez naszego firmowego „native speakera”, Russella Prestona, i znajdą się na dołączonej płycie CD Audio.

Czy można obejrzeć podręcznik?
Zachęcam do obejrzenia przykładowej jednostki na Issuu. Osoby posiadające konto na tej stronie mogą również pobrać materiał i wykorzystywać go na swoich zajęciach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz